Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Druk i grawer

Grawer

Technika grawerowania laserowego pozwala wykonać trwałe znakowanie kolorami, powierzchni metalowych, gdzie wykonane napisy, grafika, logo, są bardzo precyzyjne i dokładne, a możemy grawerować nawet w kolorze.

Technologia charakteryzują się wysokim stopniem odporności na działanie skrajnych temperatur, wilgotności, zasolenia, a nawet chemii drogowej, czy uszkodzenia mechaniczne.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić dzięki laserowi do grawerowania o powierzchni roboczej 18x18cm?

Personalizowane gadżety – nośnik reklamy, który oprócz funkcji jaką może pełnić np. brelok otwieracz, zwiększa świadomość Twojej marki.

Tabliczki znamionowe – element niezbędny w identyfikacji maszyn i urządzeń. Grawerowane tablice do użytku zewnętrznego, oznaczenia budynku, pokoi i pomieszczeń.
Grawer na długopisach, narzędziach, częściach składowych maszyn, dedykacje na statuetkach, ceramice i szkle.

 

 

Nadruk UV

To technologia polegająca na wykorzystaniu specjalnych tuszy polimerowych, które po zastosowaniu światła ultrafioletowego ulegają utwardzeniu. Dzięki temu uzyskujemy wyraziste i trwałe wydruki na różnych powierzchniach tj. szkło, stal, drewno, papier i plastik.

Dodatkowo druk UV umożliwia nakładanie kilku warstw farby w jednym miejscu, co pozwala na uzyskanie efektów trójwymiarowych i zróżnicowanych tekstur.

 

Maksymalna powierzchnia robocza naszej drukarki to 60x40cm, a my możemy wykonać:

Medale i statuetki – każdy zawodnik zasługuje na oryginalną nagrodę.

Magnesy na lodówkę – nośnik reklamy Twojej firmy lub konkretnego wydarzenia. Kolorowe tabliczki pamiątkowe – zasłużony pracownik odchodzący na emeryturę, czy ten szczególnie zaangażowany w życie organizacji zasługuje na podziękowanie.

Oznakowanie pomieszczeń – niezwykła pomoc w identyfikacji pomieszczeń i przestrzeni biurowych.

Więcej w naszej galerii realizacji

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 818 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Realizacja zamówienia szybka i bez problemu. Przesyłka dobrze zabezpieczona. Tablica dotarła cała i świetnie wygląda.
2024-06-06
Wyszło pięknie. Staranne wykonanie i to przygotowanie do zamontowania na ścianie domu. No super, jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy najfajniejszy numer domu na ulicy
pixel