O Nas


Nasza firma na polskim rynku istnieje już ponad 10 lat. Nieustannie się rozwijamy, szukamy nowych rozwiązań, sięgamy po nowoczesne technologie. W związku z tym oferujemy produkty wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Nasza oferta obejmuje oryginalne produkty do domu i ogrodu, oraz gadżety reklamowe. U nas można znaleźć szeroki wybór wind spinnerów, numerów na dom, parasolników, stojaków na wino, breloków do kluczy o różnych kształtach i formach oraz wiele wiele innych.

Nasze produkty są wynikiem połączenia cięcia laserem w technologii fiber, ręcznej metaloplastyki i pasji do tworzenia nietypowych kształtów i wzorów. Wszystkie realizacje są inne i oryginalne, co w połączeniu ze stabilną konstrukcją cieszy oko nawet najbardziej wymagających.

W naszej pracy nie stoimy w miejscu, wciąż tworzymy coś nowego, jednak nie zamykamy się tylko na własne pomysły. Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne zamówienie, po uprzednim uzgodnieniu całego projektu i zaakceptowaniu go przez Klienta.

Nasza oferta stale się poszerza, więc warto do nas zaglądać. Zapraszamy!

 

W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji

tel.: +48 790 410 417 tel.: +48 85 675 21 55 e-mail: sklep@alaser.pl


Właścicielem marki alaser.pl jest firma alu-frost