O Nas

Nasza firma na polskim rynku istnieje już od ponad 15 lat. Od początków, które miały miejsce w garażu właściciela, poprzez wynajmowane powierzchnie produkcyjne, przeszliśmy do dwóch hal, gdzie w dobrze zgranym zespole szukamy rozwiązań, które zadowolą naszych Klientów.

Dzisiaj nasz park maszynowy to maszyna do druku UV i graweru, trzy lasery do cięcia stali i kilka mniejszych, które pomimo niewielkich gabarytów, również wzbogacają naszą ofertę.

Z połączenia wiedzy, kreatywności i różnorodnych materiałów, tworzymy bogate w formę i barwy medale i statuetki. Produkujemy stalowe breloki i magnesy. Nasza oferta to akcesoria wyposażenia domu i budynków, jak np. parasolniki, stojaki na wino i drewno kominkowe.

Oprócz produkcyjnej, prowadzimy także działalność usługową. Drukarka UV może wzbogacić kolorami różnego rodzaju powierzchnie: stalowe, papierowe, szklane, czy plastikowe. Laser do grawerowania możemy wykorzystać do spersonalizowania różnych gadżetów - długopisów, breloków, kalendarzy lub wyprodukowania trwałych tabliczek znamionowych.

W naszej pracy nie stoimy w miejscu, wciąż tworzymy coś nowego, jednak nie zamykamy się tylko na własne pomysły. Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne zamówienie, po uprzednim uzgodnieniu całego projektu i zaakceptowaniu go przez Klienta.

Nasza oferta stale się poszerza, więc warto do nas zaglądać. Zapraszamy!

 

W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji! Zapraszamy do kontaktu.

tel.: +48 790 410 417 tel.: +48 85 675 21 55 e-mail: sklep@alaser.pl